"Stara Dama" bez zwycięstw - piłkarze bez kasy


Juventusowi wiedzie się niedawno dość kiepsko. "Stara Dama" przegrywa spotkanie za meczem, oddala się od czołówki i być może chociażby nie wywalczyć awansu do europejskich pucharów. pryncypał klubu z Turynu Jean-Claude Blanc zirytował się i zagroził zawodnikom, że wstrzyma im wypłaty pensji do momentu, podczas gdy agregat odniesie zwycięstwo.

Gitarzystom, którzy zebrali się na wrocławskim Rynku, aby zagrać praca "Hey Joe" Jimi'ego Hendrixa, nie udało się odnieść zwycięstwo ustanowionego w zeszłym roku Gitarowego Rekordu Guinnessa. Szybko, ekonomicznie i bez zbędnych formalności - na takie zapowiedź o pożyczkę dało zrobić w balona się kilkunastu szczecinian. należy było wpłacić nieodzowny zadatek - wpłacili. Zamiast obiecanych pieniędzy firma przysłała kolejne wymagania, a gdy kredytobiorcy postanowili zerwać umowę - wpłacona forszus przepadała. Sąd skazał właścicieli firmy za oszustwo. Ci choć potem "pożyczają" - lecz wciąż pod inną nazwą. Jeszcze w tym tygodniu w całej Polsce rozpocznie się rozwieszanie plakatów wyborczych Jarosława Kaczyńskiego. Widnieje na nich odwołanie prezesa PiS i hasło "Polska jest najważniejsza". Gotowe są już ulotki wyborcze kandydata PiS na prezydenta. Z kolei billboardy pojawią się wówczas w czerwcu.Nelsinho Piquet wybitnie narzeka na swojego byłego pracodawcę Flavio Briatore. - Musiałem darować mu 20 odsetki swojej pensji, a mogłem lepiej niż on interesować się o swoje interesy - stwierdził zwolniony kierowca Renault. Holenderska marynarka wojenna pokazała w piątek film nakręcony w ciągu odbijania niemieckiego statku z rąk piratów. Komandosom udało się odłączyć 15 członków załogi. lekko kontuzjowany został zaledwie jeden z nich. "Metro": podczas transmisji pogrzebu ofiar tragedii pod Smoleńskiem miliony Rosjan zobaczyły Kraków i Warszawę. aktualnie chcą do naszego kraj przyjechać, pisze gazeta.

W ramach śledztwa dotyczącego katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem do prokuratury rosyjskiej skierowano do chwili obecnej trzy wnioski o asystent prawną - poinformował ambasador prasowy Prokuratury Generalnej prok. Mateusz Martyniuk.

W jednym z budynków mieszkalnych w Kielcach doszło do wybuchu gazu, a następnie do pożaru. Ogień objął dwa mieszkania - informuje Polsat News. Od 5 do 10 procent społeczeństwa to astmatycy. Ale u norweskich biegaczy narciarskich to już ponad 20 procent. Zwróciła na to uwagę Justyna Kowalczyk i się zaczęło. Czy Polka ma prawo do takich uwag? A przypadkiem zachowała się nieładnie i usprawiedliwia absencja złotych medali? Sama jednakże drzewiej zapłaciła słoną cenę za stosowanie "leków".

- minister zdrowia uprawia pomagający gry hazardowe - ostrzega Leszek Borkowski, biegły UE do spraw leków i były boss Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Jego zdaniem nie ma żadnych przeciwskazań, by poziom zakupił szczepionkę przeciw grypie A/H1N1. Kraj nad Wisłą zabiega o to, by siły szybkiego reagowania NATO ćwiczyły u nas - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". Szanse są duże. MON twierdzi, że dzięki temu będziemy bezpieczniejsi. W niedzielę zmarła jej mama, w piątek zdobyła brąz odznaczenie olimpijski - Kanadyjka Joannie Rochette nie kryła wzruszenia. - To był własny gminny plan, mój i mojej mamy. I zrealizowałyśmy go - powiedziała. Złoto, z najwyższą notą w historii, przypadło niesamowitej Koreankce Kim Yu Na.Już w tej chwili samolotami polskich oficjeli zwracać będą cywilni piloci. W związku z zaadaptowaniem na potrzeby VIP-ów Embraerów 175, rządowe maszyny kierować statkiem powietrznym będą lotnicy LOT-u, w zamian żołnierzy specpułku. TVN24 przyjrzała się różnicom wyszkolenia cywilów i wojskowych. Wiktor Janukowycz, były premier Ukrainy, a w tym momencie przywódca prorosyjskiej Partii Regionów i faworyt zaplanowanych na styczeń wyborów prezydenckich, został oskarżony przez swych politycznych przeciwników o udział w zbiorowym gwałcie, którego miał się dopuścić w młodości. Według stenogramów opublikowanych przez tygodnik "Wprost" załoga ARP i ministerstwa skarbu faworyzowali jedną z katarskich firm w procesie prywatyzacyjnym stoczni szczecińskiej i gdańskiej. W wyjaśnieniu wydanym dzięki MSWiA można przeczytać, że firma z Kataru została dopuszczona lecz wciąż do przetargu, co nie oznaczało, że w nim wygra. prócz tym cała sposób była zgodna z prawem.

"Blazermania" wróciła


Po prostu powiedzieliśmy sobie: należy ograć mistrza - mówił po meczu obrońca Portland Trail Blazers Brandon Roy, a suma widzów w hali Rose Garden jeszcze czasochłonnie fetował pokonanie najlepszej drużyny najlepszej ligi świata. Los Angeles Lakers, bo o nich mowa, ulegli gospodarzom 98:107, notując już 9. porażkę z rzędu w "Mieście Róż". Po kilkuletnim kryzysie koszykarze z Portland znowu są w czołówce ligi i powoli wraca słynna "Blazermania" ich szalonych fanów.

Rosjanie prędko do Sztokmana nie sięgną


Rosja przekłada inicjacja wydobycia gazu z gigantycznego złoża Sztokman na Morzu Barentsa. Teraz zapowiadają, że eksploatacja pola ruszy dopiero w latach 2016-17, a nie jak do chwili obecnej planowano w latach 2013-14.

kazus autokaru z Polakami w Turcji


Do wypadku autokaru z Polakami doszło dziś rano na autostradzie Stambuł-Ankara w Turcji. podług wstępnych informacji, które podała rzeczniczka prasowa ambasady RP w Ankarze Patrycja Ozcan, rannych jest pięć osób.

Tysiące komunistów świętują rocznicę rewolucji


Tysiące stronników Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej (KPRF) i innych ugrupowań lewicowych wyszły w sobotę na ulice największych w zamian Rosji, aby uczcić przypadającą w tym dniu 92. rocznicę przewrotu bolszewickiego 1917 roku. W ZSRR było to najważniejsze święto państwowe.

Poszukuję strony, na której będą zebrane

wyszukiwarki internetowe

dostępne z poziomu polskiego internetu, najlepiej jeśli na stronie byłby ranking wyszukiwarek internetowych pod względem popularności.

"Weto L. Kaczyńskiego ma niszczycielską siłę"


"Prezydentura Lecha Kaczyńskiego pokazała, jak niszczycielską siłę posiada sprzeciw głowy państwa w obecnym kształcie" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Piotr Tomański. Poseł PO uzasadnia w ten sposób najnowsze propozycje PO względem zmian w konstytucji.

Echa afery z Rokitą; apel posła do krakowian


Janusz Palikot w najnowszym wpisie na swoim blogu w Onet.pl zamieszcza apel do mieszkańców dawnej stolicy Polski. Poseł PO czyni to w związku z kłopotami Zbigniewa Ziobry i Jana Rokity.

Proces o złotówkę kosztował państwo 6 tys. zł


"Dziennik Polski": Krakowski sąd po trzech latach wydał w końcu mający moc prawną werdykt poniżej sprawców kradzieży złomu wartego złotówkę. casus toczyła się cztery baty i kosztowała cenność Państwa prawie 6000 złotych.

Londyn: zabójstwo Polaka. Bronił dziewczyny


W Londynie nieznany sprawca zabił nastolatka z polski - informuje "The Daily Telegraph". służący został zaatakowany przy jednej ze stacji metra, gdy bronił swoją dziewczynę poprzednio napastnikiem.

Generał Czaban: Klich jest niewiarygodny


Generał Anatol Czaban szef szkolenia sił powietrznych w Rozmowie Rymanowskiego nie zostawił suchej nitki na Edmundzie Klichu. Szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych stwierdził, że piloci którzy lecieli prezydenckim Tu-154 byli źle szkoleni, a wojsko niczego nie nauczyło się po wypadku CASY.

Strajk w metrze, paraliż 2-milionowej stolicy


pracownicy metra w Bukareszcie przeprowadzili we wtorek 12-godzinny strajk na tle płacowym, który spowodował granda komunikacyjny w dwumilionowym mieście. Związek profesjonalny zapowiedział, że metro nie będzie czynne do odwołania w godzinach 4.00-16.00.

Sto tysięcy pielgrzymów na Jasnej Górze


- Niejedna płeć nadobna przypuszczalnie być dobrym administratorem, prawdopodobnie przemawiać, ale nie prawdopodobnie wleźć w ten intymny koalicja z Chrystusem (...), jaki dał swoje ciało i swoją jucha - mówił na Jasnej Górze kard. Józef Glemp, podczas uroczystej sumy pontyfikalnej w dniu święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Zdaniem prymasa "kobieta nie być może zatrzymać się prawdziwym kapłanem(...)". Do Częstochowy przybyło sto tysięcy pielgrzymów, wielu pieszo z najodleglejszych zakątków kraju.

Lew R. wychodzi za pół miliona


Lew R. może coraz w piątek wyjść z aresztu. Ceną za niezależność producenta jest pół miliona złotych kaucji, które wpłynęło rachunek rozliczeniowy warszawskiego sądu.

Najstarszy nasz belfer ma 89 lat


Średnia wieku polskich nauczycieli to 40,6 lat; zdecydowana większość z nich - 80,6 proc. - to kobiety, prawie że wszyscy mają wykształcenie wyższe - wynika z raportu Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli (CODN). Dziś Dzień Edukacji Narodowej.

Tychy: W mieszkaniu znaleziono padlina


Jak informuje komplet naczyń stołowych tychy.pl, wczoraj w jednym z tyskich mieszkań policja znalazła ciała dwóch osób. Zaalarmowali ją mieszkańcy, którzy byli zaniepokojeni fetorem wydobywającym się z mieszkania.

Steinbach wraca do gry


przełożona Związku Wypędzonych (BdV) Erika Steinbach wraca do gry. BdV na najbliższym spotkaniu organ wykonawczy w listopadzie zajmie się kwestią obecności Steinbach w radzie fundacji "Ucieczka, Wypędzenie, Pojednanie". Fundacja ma pochwycić się budową ognisko poświęconego przymusowym wysiedleniom Niemców.